INFORMACJE O FIRMIE

Firma Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem dwóch niemieckich producentów chemii gospodarczej: Werner & Mertz GmBH i delta pronatura KG. Powstała w 2006 roku w wyniku konsolidacji dwóch mniejszych firm dystrybucyjnych, działającyh na polskim rynku chemii gospodarczej od połowy lat 90.: Werner & Mertz Consumer i Delta-Marca.
Różnorodność i skuteczność produktów oferowanych przez Werner & Mertz Delta Polska są wynikiem ponad 130 lat doświadczenia połączonego z nowoczesną technologią oraz zaangażowaniem wielu specjalistów. O ich wysokiej jakości najlepiej świadczy fakt, iż zyskały one uznanie wśród klientów w całej Europie, a także w Japonii (Frosch) i USA (Dr. Beckmann).
Asortyment firmy Werner & Mertz Delta Polska to produkty premium następujących marek:

- Bufalo - produkty do czyszczenia i pielęgnacji obuwia i wyrobów skórzanych
- Dr. Beckmann - odplamiacze oraz specjalistyczne środki czyszczące
- Emsal - produkty do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony podłóg twardych
- Frosch - szeroka gama uniwersalnych, ekologicznych środków czystości
- Rorax - produkty do czyszczenia, udrażniania i odświeżania rur i szamb
- Tuba - środki do czyszczenia i odplamiania dywanów, wykładzin i tapicerek
Jako, że firma Werner & Mertz Delta Polska przywiązuje szczególną uwagę do ochrony środowiska naturalnego, do produkcji wyrobów wykorzystywane są przede wszystkim naturalne substancje pochodzenia roślinnego i mineralnego. Wszystkie produkty oraz ich opakowania ulegają w wysokim stopniu biodegradacji.

Nasi partnerzy:

  Werner & Mertz GmbH

www.werner-mertz.de

Werner & Mertz GmbH jest niemiecką firmą z siedzibą w Mainz, obecną na rynku już od ponad 135 lat. Zajmuje się produkcją i dystrybucją m. in. środków czystości marek Frosch, Emsal i Tuba dostępnych w Polsce. Jest to firma dynamicznie rozwijająca się i wchodząca na nowe rynki na całym świecie. Jej produkty są znane z wysokiej jakości i skuteczności, które osiągane są w procesie produkcji bezpiecznym dla środowiska dzięki specjalnemu systemowi zarządzania.

  Delta Pronatura

www.delta-pronatura.de


Delta Pronatura jest średniej wielkości rodzinną firmą z siedzibą w Egelsbach (Niemcy), która zajmuje się produkcją i dystrybucją środków czyszczących i odplamiających marki Dr. Beckmann, znajdujących się ofercie naszej firmy. Produkty tej firmy odznaczają się wysoką jakością i wydajnością, są przyjazne dla środowiska i nie powodują reakcji alergicznych, a produkowane są wyłącznie z naturalnych surowców przy założeniu, że jakością mają co najmniej dorównywać środkom ze sztucznymi składnikami. Mają dość wyspecjalizowane zastosowanie, jako przeciwieństwo, ale i uzupełnienie uniwersalnych środków czyszczących. Połączenie ciągłych poszukiwań możliwości rozwoju, nowoczesnych technologii i bieżącej optymalizacji formuł produktów pozwoliło osiągnąć sukces – Delta Pronatura znajduje się w gronie firm najlepszych, wiodących na europejskim rynku.